Niska osmolarność

Pij bez przykrych niespodzianek

 
Osmolrność na poziomie 470mOsm/l.

Jedną z wielu zalet medycznego posiłku Nutricomp® Drink Plus jest relatywnie niski, w porównaniu do podobnych produktów typu nutridrink dostępnych na rynku - wskaźnik osmolarności. Osmolarność Nutricomp® Drink Plus, kształtuje się na poziomie 470mOsm/l.

Dlaczego to jest ważne?

Najprościej mówiąc, osmolarność wskazuje na liczbę moli substancji osmotycznie czynnych przypadających na 1 l roztworu. W praktyce wygląda to tak, że im mniejsza osmolarność składnika diety, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia przykrych zdarzeń po spożyciu-na przykład w postaci nagłych biegunek.

Zasadą jest też to, że produkty żywienia medycznego  (nutridrinki), powinno się spożywać po woli bez nadmiernego pośpiechu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, B. BRAUN wyposażył każdą dawkę Nutricomp® nie tylko w wyprofilowaną i łatwą do trzymania butelkę, ale też w specjalną słomkę przeznaczoną do powolnego picia-co jest również cechą wyróżniającą Nutricomp® Drink Plus, spośród innych podobnych produktów. Specjalnie zaprojektowana zakrętka umożliwiająca wielokrotne otwieranie i zamykanie napoju, to też ważny atut.

 

Vietnam football live tvtructiepbongdaat any time